Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław

Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław
Kategoria:
Opis:

Każdy z nas dobrze wie, że warto mieć zaufanego i sprawdzonego stomatologa. Klinika stomatologiczna Nadent to miejsce, gdzie z kompleksowych usług stomatologicznych może skorzystać cała rodzina. Pracują tutaj najlepsi lekarze stomatolodzy, którzy posiadają ogromne doświadczenie a oprócz tego stale poszerzają swoją wiedzę przez liczne szkolenia i kursy.

 

W klinice Nadent na pacjentów czeka także najlepszy, nowoczesny sprzęt. Dzięki doskonale wyposażonym gabinetom oraz pracowni RTG diagnoza stawiana jest szybko i trafnie. Pacjenci mogą też liczyć na znieczulenie miejscowe, dzięki czemu wizyty przebiegają bezstresowo. Zakres proponowanych usług jest bardzo szeroki. W ramach stomatologii zachowawczej można pozbyć się próchnicy i otrzymać nowoczesne i trwałe wypełnienia.

 

Ponadto wykonywane jest chirurgiczne usuwanie zębów, leczenie kanałowe i zabiegi z zakresu implantologii. Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną to można wykonać licówki, wybielanie zębów, scaling, lakowanie i profesjonalne piaskowanie.

 

 

Centrum Stomatologiczne Nadent

 

Telefon:
713281222
Siedziba:
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
NIP:
8942597456
Regon:
932225996