Depilacja laserowa w klinice Soft Skin Dermaclinic Wrocław

Depilacja laserowa w klinice Soft Skin Dermaclinic Wrocław
Nazwa:
Depilacja laserowa w klinice Soft Skin Dermaclinic Wrocław
Kategoria:
Opis:

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii Soft Skin znajduje się we Wrocławiu. Ta klinika o holistycznym podejściu zatrudnia wykwalifikowanych ekspertów, w tym lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów i kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracownicy korzystają z najnowszych technologii o potwierdzonej skuteczności, a także stwierdzonym bezpieczeństwie użycia.

 

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Główne cele działania kliniki to dbanie o urodę i zdrowie pacjentek i pacjentów. Jednym z zabiegów cieszących się największa popularnością jest depilacja laserowa, odbywająca się przy użyciu urządzenia Soprano ICE Platinum. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia z dowolnej partii ciała, radząc sobie dobrze na małych i dużych obszarach.

 

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Laserowa depilacja działa bez względu na karnację, kolor włosków, a w dodatku jest bardzo szybka – jeden zabieg to 8-10 minut. Zabiegi cechuje szybkość, bezbolesność i skuteczność. Ponadto może być wykonywana bezpiecznie przez cały rok, przy zachowaniu zaleceń.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon:
512822207
Siedziba:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP:
7532154115
Regon:
021847160