Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica

Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica
Kategoria:
Opis:

Centrum medyczne Ginemedica jest profesjonalną placówką medyczną specjalizującą się w szeroko pojętej ginekologii. Centrum zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, których wieloletnie doświadczenie pozwala na świadczenie usług medycznych i zabiegów ginekologicznych na najwyższym poziomie.

 

Ginekolog Wrocław – gabinet w Centrum Ginemedica fot.1

Lekarze indywidualnie podchodzą do każdego chorego i zapewniają mu kompleksową opiekę od zlecenia koniecznych badań, przez ich wykonanie, po określenie ścieżki leczenia i prowadzenie w czasie terapii. Wsparciem dla pracy zespołu fachowców są w Ginemedica nowoczesne urządzenia diagnostyczne i operacyjne, dzięki którym wybitnie skracany jest czas całego leczenia i podnoszona jego efektywność.

 

Ginekolog Wrocław – gabinet w Centrum Ginemedica fot.2

Na miejscu znajdują się nowoczesne urządzenia ultrasonograficzne, sprzęt USG, sprzęt do badań prenatalnych oraz obrazowanie 3D i 4D. Oferta centrum obejmuje genetykę kliniczną, ginekologię estetyczną, kardiologię oraz nowoczesny oddział ginekologii i położnictwa, a także prowadzenia ciąży z dbałością o każdy jej etap.

 

Centrum Medyczne Ginemedica

Telefon:
530929758
Siedziba:
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
NIP:
9251906613
Regon:
021960554