Poradnia Psychologiczna Ego Progres – terapia uzależnień Wrocław

Poradnia Psychologiczna Ego Progres – terapia uzależnień Wrocław
Kategoria:
Opis:

Nasz zespół psychologów posiada bardzo duże doświadczenie i został stworzony, aby nieść pomoc w zakresie psychologii, psychoterapii par czy też seksuologii dla każdej osoby tego potrzebującej. Dbamy, aby skorzystanie z naszych usług zapewniało komfort, dobrą atmosferę oraz pozwoliło na uzyskanie rozwiązania dręczącego problemu. Oczywiście zapewniamy także odpowiednie standardy etyczne tak, aby każdy był w pełni zadowolony z pomocy świadczonej w naszej poradni psychologicznej.

 

Przykładowymi problemami, które jesteśmy w stanie rozwiązać to między innymi niskie poczucie własnej wartości, problemy w związku, dolegliwości psychosomatyczne i wiele innych. Prowadzimy także terapię uzależnień. Dzięki doświadczeniu naszej kadry psychologów poradzimy sobie z pomocą w bardzo trudnych przypadkach.

 

Zapraszamy do nas każdego, kto ma problem psychologiczny do odwiedzenia naszej poradni psychologicznej znajdującej się we Wrocławiu. Nasza poradnia znajduje się w bardzo dogodnym punkcie Wrocławia, więc dotarcie do nas dla nikogo nie będzie przeszkodą. Zapraszamy.

 

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Telefon:
728173546
Siedziba:
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
NIP:
8971877218
Regon:
385774306