Psycholog Wrocław – porady w gabinecie Proterapeutica

Psycholog Wrocław – porady w gabinecie Proterapeutica
Kategoria:
Opis:

Proterapeutica to Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna zlokalizowana we Wrocławia. Zespół tworzy logopeda, psychiatra, psycholog i terapeuta posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. W ofercie seksuologicznej znajdują się konsultacja i terapia seksuologiczna.

 

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Terapeuci prowadzący diagnozy i niosący pomoc w zaburzeniach pracują prezentując podejście psychodynamiczne, a zajęcia mogą być prowadzone stacjonarnie lub przez Skype’a. Pomoc psychologiczna jest ukierunkowana na pracę zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Terapia może dotyczyć depresji, problemów komunikacyjnych w związku, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, syndrom DDA i innych trudności.

 

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Zajęcia logopedyczne są dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym i obejmują zarówno diagnozę, jak i wsparcie w opóźnionym rozwoju mowy, terapię wad wymowy, dysleksję, dysortografię, zaburzenia afatyczne, mutyzm wybiórczy, zajęcia wyrównawcze dla klas I-III, naukę czytania i pisania. Istnieje możliwość realizowania zajęć w domu pacjenta.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Telefon:
663875291
Siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP:
8961399071
Regon:
362700702